Pohovka TINA harmony

Posted on
Pohovka TINA harmony
  • masivní přírodní dřevo
  • záruka na masivní dřevo 25 let
  • šířka lehací plochy 90 cm
  • délka lehací plochy 200, 210, 220 cm
  • volitelná výška lehací plochy
  • široká nabídka barevných dekorů
  • český výrobek

Masivní postel v originálním provedení

Moderní masivní postel Tina Harmony nabízí možnost umístění do rohu místnosti i do prostoru. Postel je možné objednávat v několika různých variantách. Postel s členitým čelem v sobě spojuje praktické využití s dokonale harmonickým vzhledem. Průřezy v čele postele vytváří rovné linie, které se důmyslně doplňují s elegantním vzhledem postele. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení.

Čela postele Tina Harmony

Postel Tinu Harmony je možné zakoupit v několika různých variantách. Bez područek, pouze se zadním čelem, umístěným po celé délce postele, se zadním a s jedním bočním čelem, které může být umístěné po levé nebo po pravé straně postele a se zadním a vysokými bočními čely, umístěnými po levé i po pravé straně postele.

Zvýšená lehací plocha

Postel Tina Harmony má zvýšenou lehací plochu, kterou si můžete individuálně nastavit podle svých představ nebo s ohledem na výšku vámi vybrané matrace. Vysoká lehací plocha umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

Perfektní zpracování se zárukou 25 let

Masivní dřevo, které je použito na výrobu postele Tina Harmony je precizně zpracováno do nejmenšího detailu a vytváří dokonale rovné linie. Originálně zpracované čelo postele působí masivním dojmem a dodává lůžku zajímavý vzhled. Postel je vyrobena z masivního bukového nebo březového dřeva a záruka na ni je prodloužena až na 25 let.

Rošt a matrace podle vašeho výběru

K lůžku nabízíme velký výběr kvalitních roštů a matrací, proto vám postel můžeme dodat také jako komplet. Rošty a matrace byly vybrány specialistou přes zdravý spánek a máte tak jistotu, že symbióza zvolených roštů a matrací bude fungovat na 100 %.

Vysoce kvalitní materiál

Postel je vyrobena z vysoce kvalitního přírodního materiálu. Masivní bukové nebo březové dřevo o tloušťce 40 mm poskytuje lůžku stabilní a pevnou konstrukci, která vydrží v perfektním stavu desítky let. Můžete vybírat ze tří typů materiálu, jádrový buk, průběžný buk a bříza.

Rozměry postele Tina Harmony

Postel nabízíme v šíři 90 cm a délce postele 200 cm, 210 cm a 220 cm.

Široká nabídka barevného provedení

Postel Tina Harmony můžete vybírat z deseti variant moření masivního dřeva. V nabídce nechybí ani módní bílé odstíny.

Samozřejmostí je nabídka nejrůznějších doplňků, komod, nočních stolků a skříní. Dopřejte si zdravý a pohodlný spánek na kvalitní posteli, která získala certifikát ČESKÁ KVALITA!

Pohovka TINA harmony

Orientační cena: 15 000,- Kč