Polštář Outlast

Posted on
Polštář Outlast

Polštář Klinmam OUTLAST vyniká výbornými termoregulačními vlastnostmi. Díky jedinečnosti použitých materiálů udržuje polštář po celou noc stabilní a optimální teplotu pod hlavou, nedochází k pocení. Dokáže se perfektně vypořádat se změnami teplot v ložnici v průběhu noci. Není však vhodný pro zimomřivé uživatele.

 

• vynikající termoregulace v lůžku

• udržování optimální teploty

• odvod vlhkosti od těla

• příjemný, hebký omak

 

POVRCHOVÝ MATERIÁL:

Jemná a hustá perkálová tkanina ze 100% česaných bavlněných vláken je ošetřena ve spodní části termoregulačním materiálem Outlast®, vyvinutým původně pro astronauty v kosmickém středisku NASA. Autoregulace teploty zajišťuje klimatizaci lůžka.

NÁPLŇ POLŠTÁŘE:

Kombinace jemných polyesterových „kuliček“ a speciálních polyuretanových tyčinek. Tato směs slouží k zajištění pružnosti, měkkosti a stabilnosti polštáře.

 

Provedení polštáře: 2 x zip 
K dosažení několikanásobné životnosti je polštář zhotoven ze dvou samostatných částí.
1. Vnější vak - snímatelný vnější vak můžete prát samostatně bez vnitřního vaku s náplní. Zbavíte se tak povrchových nečistot a bakterií, které se tvoří díky pocení. Několikanásobně tak prodloužíte životnost náplně. Možno zakoupit samostatný vnější vak se zipem (návlek 70x90/zip).
2. Vnitřní vak - je také pratelný na 60°C, avšak není třeba jej prát tak často jako vnější vak. Díky zipu na vnitřním vaku můžete snadno náplň regulovat, po několika letech jednoduše dosypávat či vyměnit úplně. 

 

Váha náplně polštáře 920g.

Orientační cena: .- Kč